Verrijt

Veiligheid is maatwerk.

Veiligheid wordt steeds belangrijker. Mensen moeten langer doorwerken, bepaalde beroepsgroepen worden steeds schaarser. Om mensen langer en goed inzetbaar te houden zijn veilige arbeidsomstandigheden essentieel.

Verrijt stimuleert bedrijven om veiliger te werken door werkgevers te begeleiden in het verbeteren van de veiligheidssituaties in hun bedrijf. Dit doen we door medewerkers praktijkgerichte en op hun eigen werksituatie toegesneden trainingen aan te bieden. We hebben een allergie voor schijnveiligheid.

Jos en Marjolein website
Jos en Marjolein

Het centrale aanspreekpunt voor al uw veiligheidsvragen.

T   040 – 209 24 84

Kernwaarden voor medewerkers van Verrijt Fire & Safety

  • Enthousiast
  • Solidair
  • Ondernemend

Onze veiligheidsexperts

Het team van Verrijt bestaat uit een aantal vaste mensen en daarnaast een team van flexibel inzetbare experts.

Rep 23 Verrijt portret zwart1645
Marjolein Verrijt

 

marjolein@verrijt.nl
06 – 41 43 14 46

Rep 23 Verrijt portret zwart1588
Jos Boullart

 

jos@verrijt.nl
06 – 51 80 19 85

Cindy website
Cindy Bierens

Teammanager

cindy@verrijt.nl
040 – 209 24 84

Rep 23 Verrijt portret zwart1484
Carry Stevens

Planning België / Financieel medewerker

carry@verrijt.nl
040 – 209 24 84

Foto-volgt-400x600
Nieuwe topper

Start 8 januari 2024

planning@verrijt.nl
040 – 209 24 84

William website
William Nuyens

Monteur Brandbeveiliging

william@verrijt.nl
040 – 209 24 84

Rep 23 Verrijt portret zwart1469
Nancy van den Heuvel

Instructeur / Veiligheidskundige

nancy@verrijt.nl
040 – 209 24 84

_BEN0251
Buddy

Kantoorhond

Ze begroet je op gepaste afstand, maar voor een koekje komt ze graag naar je toe.